EEUFM1E222L - Конденсатори електролітичні THT
EEUFM1E222L
Опис
Конденсатор: електролітичний; low ESR; THT; 2200мкФ; 25ВDC; ±20%
Монтаж THT
Ємність 2,2мФ
Робоча напруга 25В DC
Растр виводів 5мм
Допуск ±20%
Час життя 7000г
Робоча температура -55...105°C
Вид конденсатора low ESR
Діаметр 12,5мм
Розміри корпусу Ø12,5x35мм
Висота 35мм