EEUFK1V222S - Конденсатори електролітичні THT
EEUFK1V222S
Опис
Конденсатор: електролітичний; low ESR; THT; 2200мкФ; 35ВDC; ±20%
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип конденсатора електролітичний
Вид конденсатора low ESR
Монтаж THT
Ємність 2,2мФ
Робоча напруга 35В DC
Розміри корпусу Ø18x20мм
Допуск ±20%
Час життя 5000г
Імпеданс 25мОм
Робоча температура -55...105°C
Серія виробника FK
Відповідність стандарту AEC-Q200
Висота 20мм
Діаметр 18мм