EEUFC1V560H - Конденсатори електролітичні THT
EEUFC1V560H
Опис
Конденсатор: електролітичний; low ESR; THT; 56мкФ; 35ВDC; ±20%
Монтаж THT
Ємність 56мкФ
Робоча напруга 35В DC
Розміри корпусу Ø6,3x11,2мм
Растр виводів 2,5мм
Допуск ±20%
Час життя 1000г
Робоча температура -55...105°C
Серія виробника FC
Висота 11,2мм
Діаметр 6,3мм
Вид конденсатора low ESR
Імпеданс 0,35Ом