EEUFC1J681 - Конденсатори електролітичні THT
EEUFC1J681
Опис
Конденсатор: електролітичний; low ESR; THT; 680мкФ; 63ВDC; ±20%
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип конденсатора електролітичний
Монтаж THT
Ємність 680мкФ
Робоча напруга 63В DC
Розміри корпусу Ø16x25мм
Растр виводів 7,5мм
Допуск ±20%
Час життя 5000г
Робоча температура -55...105°C
Серія виробника FC
Висота 25мм
Діаметр 16мм