ECA1HM4R7B - Конденсатори електролітичні THT
ECA1HM4R7B
Опис
Конденсатор: електролітичний; THT; 4,7мкФ; 50ВDC; Ø5x11мм; ±20%
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип конденсатора електролітичний
Монтаж THT
Ємність 4,7мкФ
Робоча напруга 50В DC
Розміри корпусу Ø5x11мм
Растр виводів 5мм
Допуск ±20%
Час життя 2000г
Робоча температура -40...85°C
Серія виробника M
Робочий струм 45мА
Висота 11мм
Діаметр 5мм