DUS-9.8/0.47/2.5 - Дроселі
DUS-9.8/0.47/2.5
  • Категорія: Дроселі
  • Виробник: FERYSTER
Опис
Реактор: дротяний з компенсацією; THT; 2,5А; R: 20Ом; вертикальне
Характеристики
Виробник FERYSTER
Тип реактора дротяний з компенсацією
Монтаж THT
Робочий струм 2,5А
Опір 20Ом
Просторова орієнтація вертикальне
Індуктивність одинарної обмотки 0,47мГн
Растр виводів 8x7мм
Розміри 16x11x16,5мм
Кількість обмоток 2
Робоча напруга 265В AC