DTMSS-20/0.047/6V - Дроселі
DTMSS-20/0.047/6V
  • Категорія: Дроселі
  • Виробник: FERYSTER
  • Назва у виробника: DTMSS-20/0.047/6.0-V
Опис
Реактор: дротяний; THT; 47мкГн; 6А; R: 30,8мОм; Реактор: кільцевий
Характеристики
Виробник FERYSTER
Тип реактора дротяний
Монтаж THT
Застосування реакторів імпульсні блоки живлення
Вид дроселя кільцевий
Індуктивність 47мкГн
Діаметр 23,5мм
Опір 30,8мОм
Ширина 10мм