DR348/4.3X10 - Елементи дистанційні металеві
DR348/4.3X10
Опис
Дистанційна втулка; 10мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Довжина дистанції 10мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал нержавіюча сталь
Діаметр внутрішній 4,3мм
Діаметр зовнішній 8мм