DR348/4.3X10 - Metal Spacers
DR348/4.3X10
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 348/4,3X10
Description
Spacer sleeve; 10mm; cylindrical; stainless steel; Out.diam: 8mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 10mm
Sleeve shape cylindrical
Material stainless steel
Outside diameter 8mm
Internal diameter 4.3mm