DR345/2.6X15 - Елементи дистанційні металеві
DR345/2.6X15
Опис
Дистанційна втулка; 15мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Форма втулки циліндрова
Діаметр внутрішній 2,6мм
Довжина дистанції 15мм
Діаметр зовнішній 5мм