DR345/2.6X15 - Metal Spacers
DR345/2.6X15
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 345/2,6X15
Description
Spacer sleeve; 15mm; cylindrical; stainless steel; Out.diam: 5mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 15mm
Sleeve shape cylindrical
Material stainless steel
Outside diameter 5mm
Internal diameter 2.6mm