DR3412/8.2X3 - Елементи дистанційні металеві
DR3412/8.2X3
Опис
Дистанційна втулка; 3мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Форма втулки циліндрова
Довжина дистанції 3мм
Діаметр внутрішній 8,2мм
Діаметр зовнішній 12мм