DR3412/8.2X3 - Metal Spacers
DR3412/8.2X3
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3412/8,2X03
Description
Spacer sleeve; 3mm; cylindrical; stainless steel; Out.diam: 12mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 3mm
Sleeve shape cylindrical
Material stainless steel
Outside diameter 12mm
Internal diameter 8.2mm