DR3412/8.2X10 - Елементи дистанційні металеві
DR3412/8.2X10
Опис
Дистанційна втулка; 10мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 10мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал нержавіюча сталь
Діаметр внутрішній 8,2мм
Діаметр зовнішній 12мм