DR3412/8.2X10 - Metal Spacers
DR3412/8.2X10
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3412/8,2X10
Description
Spacer sleeve; 10mm; cylindrical; stainless steel; Out.diam: 12mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 10mm
Sleeve shape cylindrical
Material stainless steel
Outside diameter 12mm
Internal diameter 8.2mm