DR3410/6.2X6 - Елементи дистанційні металеві
DR3410/6.2X6
Опис
Дистанційна втулка; 6мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 6мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал нержавіюча сталь
Діаметр внутрішній 6,2мм
Діаметр зовнішній 10мм