DR3410/6.2X6 - Metal Spacers
DR3410/6.2X6
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3410/6,2X06
Description
Spacer sleeve; 6mm; cylindrical; stainless steel; Out.diam: 10mm
Specifications
Manufacturer DREMEC
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 6mm
Sleeve shape cylindrical
Material stainless steel
Outside diameter 10mm
Internal diameter 6.2mm