DR3410/5.3X7 - Елементи дистанційні металеві
DR3410/5.3X7
Опис
Дистанційна втулка; 7мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Довжина дистанції 7мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал нержавіюча сталь
Діаметр внутрішній 5,3мм
Діаметр зовнішній 10мм