DR3410/5.3X7 - Metal Spacers
DR3410/5.3X7
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3410/5,3X07
Description
Spacer sleeve; 7mm; cylindrical; stainless steel; Out.diam: 10mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 7mm
Sleeve shape cylindrical
Material stainless steel
Outside diameter 10mm
Internal diameter 5.3mm