DR336/3.2X15 - Елементи дистанційні металеві
DR336/3.2X15
Опис
Дистанційна втулка; 15мм; циліндрова; алюміній; Діам.зовн: 6мм
Довжина дистанції 15мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал алюміній
Діаметр внутрішній 3,2мм
Діаметр зовнішній 6мм