DR336/3.2X15 - Metal Spacers
DR336/3.2X15
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 336/3,2X15
Description
Spacer sleeve; 15mm; cylindrical; aluminium; Out.diam: 6mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 15mm
Sleeve shape cylindrical
Material aluminium
Outside diameter 6mm
Internal diameter 3.2mm