DR3316/10.5X20 - Елементи дистанційні металеві
DR3316/10.5X20
Опис
Дистанційна втулка; 20мм; циліндрова; алюміній; Діам.зовн: 16мм
Форма втулки циліндрова
Діаметр внутрішній 10,5мм
Довжина дистанції 20мм
Діаметр зовнішній 16мм