DR3316/10.5X20 - Metal Spacers
DR3316/10.5X20
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3316/10,5X20
Description
Spacer sleeve; 20mm; cylindrical; aluminium; Out.diam: 16mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 20mm
Sleeve shape cylindrical
Material aluminium
Outside diameter 16mm
Internal diameter 10.5mm