DR3310/6.2X3 - Елементи дистанційні металеві
DR3310/6.2X3
Опис
Дистанційна втулка; 3мм; циліндрова; алюміній; Діам.зовн: 10мм
Довжина дистанції 3мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал алюміній
Діаметр внутрішній 6,2мм
Діаметр зовнішній 10мм