DR3310/6.2X3 - Metal Spacers
DR3310/6.2X3
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3310/6,2X03
Description
Spacer sleeve; 3mm; cylindrical; aluminium; Out.diam: 10mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 3mm
Sleeve shape cylindrical
Material aluminium
Outside diameter 10mm
Internal diameter 6.2mm