DR326/3.2X10 - Елементи дистанційні металеві
DR326/3.2X10
Опис
Дистанційна втулка; 10мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 6мм
Довжина дистанції 10мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал сталь
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 3,2мм
Діаметр зовнішній 6мм