DR326/3.2X10 - Metal Spacers
DR326/3.2X10
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 326/3,2X10
Description
Spacer sleeve; 10mm; cylindrical; steel; zinc; Out.diam: 6mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 10mm
Sleeve shape cylindrical
Material steel
Plating material zinc
Outside diameter 6mm
Internal diameter 3.2mm