DR324/2.1X3 - Елементи дистанційні металеві
DR324/2.1X3
Опис
Дистанційна втулка; 3мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 4мм
Довжина дистанції 3мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал сталь
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 2,1мм
Діаметр зовнішній 4мм