DR324/2.1X3 - Metal Spacers
DR324/2.1X3
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 324/2,1X03
Description
Spacer sleeve; 3mm; cylindrical; steel; zinc; Out.diam: 4mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 3mm
Sleeve shape cylindrical
Material steel
Plating material zinc
Outside diameter 4mm
Internal diameter 2.1mm