DR3216/10.5X10 - Елементи дистанційні металеві
DR3216/10.5X10
Опис
Дистанційна втулка; 10мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 16мм
Форма втулки циліндрова
Довжина дистанції 10мм
Матеріал сталь
Діаметр внутрішній 10,5мм
Діаметр зовнішній 16мм