DR3216/10.5X10 - Metal Spacers
DR3216/10.5X10
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3216/10,5X10
Description
Spacer sleeve; 10mm; cylindrical; steel; zinc; Out.diam: 16mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 10mm
Plating material zinc
Outside diameter 16mm
Internal diameter 10.5mm