DR3212/8.2X30 - Елементи дистанційні металеві
DR3212/8.2X30
Опис
Дистанційна втулка; 30мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 12мм
Форма втулки циліндрова
Діаметр внутрішній 8,2мм
Діаметр зовнішній 12мм
Довжина дистанції 30мм