DR3212/8.2X30 - Metal Spacers
DR3212/8.2X30
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3212/8,2X30
Description
Spacer sleeve; 30mm; cylindrical; steel; zinc; Out.diam: 12mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 30mm
Plating material zinc
Outside diameter 12mm
Internal diameter 8.2mm