DR3210/6.2X12 - Елементи дистанційні металеві
DR3210/6.2X12
Опис
Дистанційна втулка; 12мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 10мм
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 12мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал сталь
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 6,2мм
Діаметр зовнішній 10мм