DR3210/6.2X12 - Metal Spacers
DR3210/6.2X12
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3210/6,2X12
Description
Spacer sleeve; 12mm; cylindrical; steel; zinc; Out.diam: 10mm
Specifications
Manufacturer DREMEC
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 12mm
Sleeve shape cylindrical
Material steel
Plating material zinc
Outside diameter 10mm
Internal diameter 6.2mm