DR3210/5.3X5 - Елементи дистанційні металеві
DR3210/5.3X5
Опис
Дистанційна втулка; 5мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 10мм
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 5мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал сталь
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 5,3мм
Діаметр зовнішній 10мм