DR3210/5.3X5 - Metal Spacers
DR3210/5.3X5
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3210/5,3X05
Description
Spacer sleeve; 5mm; cylindrical; steel; zinc; Out.diam: 10mm
Specifications
Manufacturer DREMEC
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 5mm
Sleeve shape cylindrical
Material steel
Plating material zinc
Outside diameter 10mm
Internal diameter 5.3mm