DR318/6.5X10 - Елементи дистанційні металеві
DR318/6.5X10
Опис
Дистанційна втулка; 10мм; циліндрова; латунь; нікель
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 10мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 6,5мм
Діаметр зовнішній 8мм