DR318/6.5X10 - Metal Spacers
DR318/6.5X10
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 318/6.5X10
Description
Spacer sleeve; 10mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 8mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 10mm
Plating material nickel
Outside diameter 8mm
Internal diameter 6.5mm