DR318/4.3X18 - Елементи дистанційні металеві
DR318/4.3X18
Опис
Дистанційна втулка; 18мм; циліндрова; латунь; нікель
Довжина дистанції 18мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 4,3мм
Діаметр зовнішній 8мм