DR318/4.3X18 - Metal Spacers
DR318/4.3X18
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 318/4.3X18
Description
Spacer sleeve; 18mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 8mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 18mm
Sleeve shape cylindrical
Material brass
Plating material nickel
Outside diameter 8mm
Internal diameter 4.3mm