DR317/4.3X4 - Елементи дистанційні металеві
DR317/4.3X4
Опис
Дистанційна втулка; 4мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 4,3мм
Довжина дистанції 4мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 4,3мм
Діаметр зовнішній 7мм