DR317/4.3X4 - Metal Spacers
DR317/4.3X4
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 317/4.3X04
Description
Spacer sleeve; 4mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 7mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 4mm
Sleeve shape cylindrical
Material brass
Plating material nickel
Outside diameter 7mm
Internal diameter 4.3mm