DR316/3.2X25 - Елементи дистанційні металеві
DR316/3.2X25
Опис
Дистанційна втулка; 25мм; циліндрова; латунь; нікель
Довжина дистанції 25мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 3,2мм
Діаметр зовнішній 6мм