DR316/3.2X25 - Metal Spacers
DR316/3.2X25
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 316/3.2X25
Description
Spacer sleeve; 25mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 6mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 25mm
Plating material nickel
Outside diameter 6mm
Internal diameter 3.2mm