DR316/2.6X3 - Елементи дистанційні металеві
DR316/2.6X3
Опис
Дистанційна втулка; 3мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 2,6мм
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 3мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 2,6мм
Діаметр зовнішній 6мм