DR316/2.6X3 - Metal Spacers
DR316/2.6X3
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 316/2.6X03
Description
Spacer sleeve; 3mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 6mm
Specifications
Manufacturer DREMEC
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 3mm
Sleeve shape cylindrical
Material brass
Plating material nickel
Outside diameter 6mm
Internal diameter 2.6mm