DR315/3.2X9 - Елементи дистанційні металеві
DR315/3.2X9
Опис
Дистанційна втулка; 9мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 3,2мм
Довжина дистанції 9мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 3,2мм
Діаметр зовнішній 5мм