DR315/3.2X9 - Metal Spacers
DR315/3.2X9
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 315/3.2X09
Description
Spacer sleeve; 9mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 5mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 9mm
Plating material nickel
Outside diameter 5mm
Internal diameter 3.2mm