DR315/2.6X8 - Елементи дистанційні металеві
DR315/2.6X8
Опис
Дистанційна втулка; 8мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 2,6мм
Довжина дистанції 8мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 2,6мм
Діаметр зовнішній 5мм